BetBoss logo
Δευτέρα, 05 Δεκεμβρίου 2022
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής (Κυριακή 14 Απριλίου)...
Bookmark and Share
Δημοσίευση: Απρ 15, 2019 - 15:13
Κατηγορία: Ειδήσεις / Ερασιτεχνικά

Banner 468x60 - After MainImage

Ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα στους 8 ομίλους της Γ' Εθνικής κατηγορίας μας και πλέον, Καβάλα, Βέροια, Κρόνος Αργυράδων, Ολυμπιακός Βόλου, Ιεράπετρα, Ιάλυσος, Αιγάλεω, Ασπρόπυργος θα αγωνίζονται την επόμενη σεζόν στη Football League... Δείτε ποιοι ανεβαίνουν, ποιοι πέφτουν, αλλά και τα μπαράζ...


Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής (Κυριακή 14 Απριλίου)...

Ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα στους οκτώ ομίλους της Γ' Εθνικής κατηγορίας μας και πλέον, Καβάλα, Βέροια, Κρόνος Αργυράδων, Ολυμπιακός Βόλου, Ιεράπετρα, Ιάλυσος, Αιγάλεω, Ασπρόπυργος θα αγωνίζονται την επόμενη σεζόν στη Football League... Δείτε ποιοι ανεβαίνουν, ποιοι πέφτουν, αλλά και τα μπαράζ...

======================================================

- Stoiximan.gr, το παιχνίδι σου καλύτερο !

======================================================

Αναλυτικά τα αποτελέσματα :

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική (14-4-2019).

1ος όμιλος

ΠΑΟ Κοσμίου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-6
Ασπίδα Ξάνθης-Καβάλα 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 6-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 3-1
ΑΕ Καλαμπακίου-Άρης Αβάτου 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Πανσερραϊκός 0-0

2ος όμιλος

Ερμής Αμυνταίου-ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Μακεδονικός-ΠΟ Τρίγλιας 0-1 διακοπή
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΠΕ Λαγκαδά 4-0
ΑΣ Γιαννιτσά-Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Αγροτικός Αστέρας-Βέροια 0-2
Ολυμπιακός Κυμίνων-Μελιτέας Μελίτης 1-0

3ος όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Θρίαμβος Σερβιανών-Θεσπρωτός 0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου 0-1
Γρεβενά Αεράτα-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-2
Κρόνος Αργυράδων-Τηλυκράτης 1-0
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος

Φωκικός-ΑΟ Σελλάνων 1-1
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Στυλίδας 3-1
Πιερικός-Νίκη Βόλου 1-2
Ολυμπιακός Βόλου-ΓΣ Αλμυρού 0-0
ΑΣ Μετέωρα-Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αστέρας Ιτέας 4-4
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-3 α.α.

5ος όμιλος

Γιούχτας-Κερατσίνι 2-1
Προοδευτική-Αμπελακιακός 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΕ Νεάπολης 4-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Εθνικός 2-0
Ατσαλένιος-Ιωνικός 1-2
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Παλαιόχωρας 2-0
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας-Ιάλυσος 0-5
Πανηλειακός-Νίκη Τραγανού 2-3
Πανμοβριακός-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Παλληνιακός-Παναιγιάλειος 3-1
ΠΑΟ Βάρδας-Αχαρναϊκός 1-2
Φοίβος Κρεμαστής-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-3
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

7ος όμιλος

Χαλκίδα-Αιολικός 1-0
Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου 1-0
Πανθηραϊκός-Καλλιθέα 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Απόλλων Ερέτριας 7-3
Άγιοι Ανάργυροι-Κόρινθος 5-1
Χαραυγιακός-Αιγάλεω 0-2

8ος όμιλος

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Εικοσιμίας 2-1
ΑΟ Κατασταρίου-Ερμιονίδα 2-3
Καλαμάτα-Παναρκαδικός 2-2
ΑΕ Πελλάνα Καστορείου-Μανδραϊκός 4-1
Ασπρόπυργος-Ένωση Λέρνας 5-0
Παναργειακός-Πάμισος 4-0
ΑΟ Υπάτου-Αστέρας Βλαχιώτη 5-0

- Stoiximan.gr, το παιχνίδι σου καλύτερο !

======================================================

Δείτε ποιες ομάδες ανεβαίνουν, ποιες πέφτουν αλλά και τα μπαράζ...


  --   1ος όμιλος

Πρωταθλητής: ΑΟ Καβάλας
Μπαράζ: Νέστος Χρυσούπολης
Υποβιβασμός: ΑΕ Καλαμπακίου, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ασπίδα, Ξάνθης, Εθνικός Σιδηροκάστρου, ΠΑΟ Κοσμίου.

  --   2ος όμιλος

Πρωταθλητής: Βέροια
Μπαράζ: Θα γνωρίζουμε μετά την ολοκλήρωση του αγώνα Μακεδονικός-Τρίγλια, που διεκόπη στο 48' λόγω βροχής.
Υποβιβασμός: ΠΑΟ Κουφαλίων, Ολυμπιακός Κυμίνων, Μελιτέας Μελίτης, ΑΠΕ Λαγκαδά, Ερμής Αμυνταίου.

  --   3ος όμιλος

Πρωταθλητής: Κρόνος Αργυράδων
Μπαράζ: Θεσπρωτός
Υποβιβασμός: Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας, Θρίαμβος Σερβιανών, Μακεδονικός Σιάτιστας, Γρεβενά Αεράτα, ΑΟ Φλωριάδας.

  --   4ος όμιλος

Πρωταθλητής: Ολυμπιακός Βόλου
Μπαράζ: Νίκη Βόλου
Υποβιβασμός: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Απόλλων Μακρυχωρίου, ΑΟ Στυλίδας, Φωκικός, Αναγέννηση Καρδίτσας.

  --   5ος όμιλος

Πρωταθλητής: ΟΦ Ιεράπετρας
Μπαράζ: Ιωνικός
Υποβιβασμός: Προοδευτική, Αμπελακιακός, ΑΟ Παλαιόχωρας, Ατρόμητος Πειραιά, ΑΕ Νεάπολης.

  --   6ος όμιλος

Πρωταθλητής: Ιάλυσος
Μπαράζ: Διαγόρας
Υποβιβασμός: Παναιγιάλειος, Νίκη Τραγανού, Πανομβριακός, Φοίβος Κρεμαστής, Αστέρας Αμαλιάδας.

  --   7ος όμιλος

Πρωταθλητής: Αιγάλεω
Μπαράζ: Αιολικός
Υποβιβασμός: Χαραυγιακός, ΑΟ Χαλκίδας, Κόρινθος, Απόλλων Ερέτριας.

  --   8ος όμιλος

Πρωταθλητής: Ασπρόπυργος
Μπαράζ: Καλαμάτα
Υποβιβασμός: μβρυσσέας Διστόμου, Μανδραϊκός, Ένωση Λέρνας, Πάμισος, ΑΟ Εικοσιμίας.

======================================================


======================================================


- Stoiximan.gr, το παιχνίδι σου καλύτερο !




 

Gossip

Σίντι Πράντο, μία εξωτική Λατίνα αλωνίζει στο Instagram

Το ματς της ημέρας

Το μάτς  & της ημέρας
Το σημερινό ματς της ημέρας : - Ισπανία - Γερμανία -

Breaking News

Ιούλιος 1974: «Η αποφράδα μέρα» (Α’ μέρος)

Συνεργείο Βορεόπουλος

Συνεργείο Βορεόπουλος

Vcom.gr

Vcom.gr
Computers & Hi Tech Media
Εμπορία Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
Τεχνική Υποστήριξη
Σχεδιασμός & Φιλοξενία Ιστοσελίδων

Αλάτι & Πιπέρι

Αλάτι & Πιπέρι
Πανέμορφο σκηνικό… (13η αγ. 2022-2023)

Noviassets